YetkinReklam
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıAramaLatest imagesYetkinforum sitesiKayıt OlGiriş yap

Reklam Forumu Moderatörleri

+2
MemHT
Tek Forum
6 posters

Moderatörler Biraz Daha Anlayışlı Davransın.
Katılıyorum.
Reklam Forumu Moderatörleri Vote_lcap75%Reklam Forumu Moderatörleri Vote_rcap
 75% [ 9 ]
Katılmıyorum.
Reklam Forumu Moderatörleri Vote_lcap25%Reklam Forumu Moderatörleri Vote_rcap
 25% [ 3 ]
Toplam Oylar : 12

Anket kapatıldı

YazarMesaj
Tek Forum
**
Tek Forum

Banli

Reklam Forumu Moderatörleri Empty
MesajKonu: Reklam Forumu Moderatörleri   Reklam Forumu Moderatörleri EmptySalı Eyl. 14, 2010 3:12 pm

Burası reklam forumu diye açıldı ama bakın sepet bölümüne reklamını yaptı diye taşınan dünya kadar konu var.En son bir arkadaşın açtığı üyelerin imzalarının açılması ile ilgili anketi bile "Kabul edilmeyen öneriler" bölümüne taşımaya bile gerek görmeden direk sepete atmışlar.Kimse kusura bakmasın ama sırf bizler için açılmış bir forumda katı kurallar çerçevesinde hareket etmek biraz zor oluyor.Kabul ediyorum her platformun bir kuralı olmalı ama her kuralı uygulamak içinde "astığım astık kestiğim kestik" gibisinden bir anlayışla hareket etmek benim forumculuk anlayışıma biraz ters geliyor.En basit örnek ise yukarıda bahsettiğim imzaların açılması ile ilgili açılmış olan konudur.Sizlere öneri mahiyetinde açılan ve doğal olarak üyelerinde işine yarayacak olan bir konu nasıl olurda bu şekilde gözardı edilir anlamıyorum. Eğer kapatılıp sepete taşınmaz ise siz değerli Yetkin Reklam üyelerinin bu konudaki fikirlerinide bilmek istiyorum.Anketimize buyrun..
MemHT
Benimle iyi olun, yeni üyeyim
MemHT

uyari yok

MesajKonu: Geri: Reklam Forumu Moderatörleri   Reklam Forumu Moderatörleri EmptyÇarş. Eyl. 15, 2010 9:59 am

=> http://www.yetkinreklam.com/kabul-edilmeyen-oneriler-f7/

Buyrun, istediğiniz yere taşıdım.. Ancak şunu bilin ki o öneri değil, açılmış bir gereksiz konu idi sadece.
Böyle bir önerinin kabul edilmeyeceğini herkes biliyor.
Tek Forum
**
Tek Forum

Banli

MesajKonu: Geri: Reklam Forumu Moderatörleri   Reklam Forumu Moderatörleri EmptyÇarş. Eyl. 15, 2010 1:52 pm

Forumun genel kuralları

O konuda forumun kurallarına uyun gibisinden bir cevap yazmışsınız.İmza kullanımın istenmeyeceğine dair herhangi bir madde olmadığından arkadaşımızın açtığı bir konuya yorum yazmak suç olmuş olmalıki benim yazımı alıntı yapmışsınız.Daha önceki işleyişlere bakıldığında bu tür öneri anketleri anket sona ermeden kapatılmıyor ve kilitlenmiyordu.Öneri dikkate alınmıyor veya kabul edilmiyor olabilir,buna kimsenin birşey deme hakkı olamaz.Ama en azından önerileri bir dinlemekte yarar var diye düşünüyorum..
ReakaR
Benimle iyi olun, yeni üyeyim
ReakaR

uyari yok

MesajKonu: Geri: Reklam Forumu Moderatörleri   Reklam Forumu Moderatörleri EmptySalı Eyl. 28, 2010 3:39 pm

Foruma tecrübeli - deneyimli kişiler alınmalı diye düşünüyorum.

Az ve Öz !!
FAR CRY
FAR CRY

uyari yok

MesajKonu: Geri: Reklam Forumu Moderatörleri   Reklam Forumu Moderatörleri EmptyÇarş. Ekim 13, 2010 2:15 pm

Katılıyorum.
http://fulloyunlar.lifeme.net/
hasanbjk50
*

uyari yok

MesajKonu: Geri: Reklam Forumu Moderatörleri   Reklam Forumu Moderatörleri EmptyÇarş. Kas. 03, 2010 5:26 pm

ben çok çok katılıyorum moderatörlar birazdaha anlayışlı olmalılar
Paradiz
Yetkinyönetmen
Yetkinyönetmen
Paradiz

uyari yok

MesajKonu: Geri: Reklam Forumu Moderatörleri   Reklam Forumu Moderatörleri EmptyÇarş. Kas. 03, 2010 11:16 pm

Merhaba,

Butür sorunlar için öneri degil, direk bir yetkili ile iletisime gecmeniz daha uygundu ... tüm forumu aya kaldirmaya gerek yok, sorun özelden çözülebilirdi.

Dediginiz gibi, bu forum reklam sitesi. Reklam sitesi dersek, flood, spam, küfür, saygisizlik,... denir. Eger bu kadar cok yetkilimiz var ise, demekki bir bildigimiz var. Bu kadar yetkili olmamiza ragmen tüm bölümlerde moderasyon yapilmiyor... Kurallar her forumda olan en önemli konudur, kurallara saygi gösterilmesi zorunlu olan bir sey. Bence 2/3 kuralara saygi göstermek bu kadar zor olan bir sey degil... Saygisizlik yapmayacigimizi, kufurlu konusmak yasak oldugunu,vs. gibi seyleri herkes biliyor ve kurallarda olmamasi gerekli ... ve kurallarin 50%'i tüm forumlarda ayni. Bunlarin hepsini cikartirsak, geriye kalan 2/3 kural. Bu kadar zor olan bir sey mi ?

Moderatörler islerini cok iyi yapiliyorlar ve böyle calismaya devam edecekler.
https://yetkinreklam.yetkin-forum.com

Reklam Forumu Moderatörleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Reklam Forumu
» Ücretsiz Reklam Forumu
» Reklam
» Reklam
» Reklam