YetkinReklam
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıAramaLatest imagesYetkinforum sitesiKayıt OlGiriş yap

29 yaşında BAYANIM üye arıyorum chatbox da konuşmak içinn

+3
renksiz
MseyKa
gloves
7 posters
YazarMesaj
gloves
Benimle iyi olun, yeni üyeyim

uyari yok

29 yaşında BAYANIM üye arıyorum chatbox da konuşmak  içinn Empty
MesajKonu: 29 yaşında BAYANIM üye arıyorum chatbox da konuşmak içinn   29 yaşında BAYANIM üye arıyorum chatbox da konuşmak  içinn EmptySalı Eyl. 14, 2010 12:06 pm

LÜTFEN YAZININ HEPSİNİ OKUYUN

SİTE İSMİ:www.birnumara.gettalk.net

SİTEMİZDE KORKU VİDEOLARI,KOMİK VİDEOLAR,SPOR VİDEOLARI,KORKU RESİMLERİ,KOMİK RESİMLER,HİÇ BİLMEDİĞİNİN BİLGİLER,TARTIŞMA(ANKET ODASI),CHAT BOX(SOHBET),KİŞİYE ÖZEL GALERİ SAYFASI BULUNMAKTADIR...(((FAKAT SİTEMİZZ DAHA YAPIM AŞAMASINDADIR)))
29 yaşında BAYANIM üye arıyorum chatbox da konuşmak  içinn 244236
YANİ ANLAYACAĞINIZ MÜBAREK FACEBOOK
BEĞENDİN VİDEO,RESİM YADA BİLGİLER VARSA EĞER FACEBOOK TA VE TWİTTER DE VE DAHA ÇOK YERDE PAYLAŞABİLİRSİN...
-BİZİM DİĞER SİTELERDEN FARKIMIZ CHATBOX(SOHBET) OLMASI VE KİŞEYE ÖZEL GALARİ SAYFASI OLMASI.

VE AYRICA BİZ BİR TARTIŞMA KONUSU AÇIYORUZ,ÖRNEĞİN;10 KADIN RESMİ KOYUYORUZ HANGİSİ EN GÜZEL DİYE ÜYELERLE BİRLİKTE TARTIŞIYORUZ.VE İSTERSENİZ TARTIŞMA KONUSUNU SİZDE AÇABİLİYORSUNUZ.

(FAKAT SİTEMİZ YAPIM AŞAMASINDADIR!!!)

SİZ ÜYELİĞİNİZİ ÖNCEDEN YAPTIRIN YARDIMCI OLMA HAKKI KAZANIN!!!

SORULARINIZ İÇİN:0541 436 8221

SİTE İSMİ:www.birnumara.gettalk.net

OKUDUĞUNUZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ!!!
MseyKa
**
MseyKa

uyari yok

MesajKonu: Geri: 29 yaşında BAYANIM üye arıyorum chatbox da konuşmak içinn   29 yaşında BAYANIM üye arıyorum chatbox da konuşmak  içinn EmptySalı Eyl. 14, 2010 1:51 pm

Artık, üye çekmek için de emek yerine cinsiyetini mi koyuyor alem?
renksiz
**
renksiz

uyari yok

MesajKonu: Geri: 29 yaşında BAYANIM üye arıyorum chatbox da konuşmak içinn   29 yaşında BAYANIM üye arıyorum chatbox da konuşmak  içinn EmptySalı Eyl. 14, 2010 2:55 pm

kesin erkektir :D
gloves

uyari yok

MesajKonu: Geri: 29 yaşında BAYANIM üye arıyorum chatbox da konuşmak içinn   29 yaşında BAYANIM üye arıyorum chatbox da konuşmak  içinn EmptySalı Eyl. 14, 2010 3:37 pm

beyler sizin konuşmanıza katılmak istemezdim fakat fottomu gönderebilirim
29 yaşında BAYANIM üye arıyorum chatbox da konuşmak  içinn 819381
trouble
**
trouble

uyari yok

MesajKonu: Geri: 29 yaşında BAYANIM üye arıyorum chatbox da konuşmak içinn   29 yaşında BAYANIM üye arıyorum chatbox da konuşmak  içinn EmptySalı Eyl. 14, 2010 3:53 pm

hahaha
http://ceusult.com
MseyKa
**
MseyKa

uyari yok

MesajKonu: Geri: 29 yaşında BAYANIM üye arıyorum chatbox da konuşmak içinn   29 yaşında BAYANIM üye arıyorum chatbox da konuşmak  içinn EmptySalı Eyl. 14, 2010 4:01 pm

Kardeşim. Gönder ya da gönderme. Yardım için cinsiyeti gözeten, zaten yardım etmiyordur. Çıkara hizmettir bu.
H@y@L3TÜRK
**
H@y@L3TÜRK

uyari yok

MesajKonu: Geri: 29 yaşında BAYANIM üye arıyorum chatbox da konuşmak içinn   29 yaşında BAYANIM üye arıyorum chatbox da konuşmak  içinn EmptySalı Eyl. 14, 2010 4:55 pm

MseyKa demiş ki:
Artık, üye çekmek için de emek yerine cinsiyetini mi koyuyor alem?

Valla pes diyorum gerçekten !
http://www.hayaleturk.fforum.biz
gloves

uyari yok

MesajKonu: Geri: 29 yaşında BAYANIM üye arıyorum chatbox da konuşmak içinn   29 yaşında BAYANIM üye arıyorum chatbox da konuşmak  içinn EmptySalı Eyl. 14, 2010 6:52 pm

Tamam fotomu bütün bilgileri mi yazıyorum. benim kızkardeşim daaha ben 13 yaşındayken vefat etmiş.ben ozamanlar ilkokulada gitmedim orta okulada.sonra beni lise ye yazdırdılar.lise 2 ye kadar okuttular ssonra da para sıkıntısı var dı diye okuldan alındım.eve geldiğimde annemin tek olduğunu gördüm .babam nerde diye sordum.ama ben daha lise okurken babam annemi aldatmış.sonra 2 sene okuuduğum bilgiyle üniversiteye girdim ve şimdi bilgisayar mühen disliğinde çalışıyorum.hayatımın hepsini size anlattım.ve bu site işine neden girdim biliyormusunuz?maaşım az diye siteden para kazanıp annele kenimigeçindiriyorum!!!YETER Mİ?İstediğiniz zaman fotomu da göndere bilirim ve face mide verebilirim profil resimlerime bakarsınız o zaman hangi cinsiyet olduğumu kafanıza derinden sokarsınız!burayı yanlış anlamayın lütfen eğer bu parçada kırıcı bir laf söylediysem beni affedin...
ForumSevinc
*
ForumSevinc

uyari yok

MesajKonu: Geri: 29 yaşında BAYANIM üye arıyorum chatbox da konuşmak içinn   29 yaşında BAYANIM üye arıyorum chatbox da konuşmak  içinn EmptySalı Eyl. 14, 2010 6:56 pm

gloves demiş ki:
Tamam fotomu bütün bilgileri mi yazıyorum. benim kızkardeşim daaha ben 13 yaşındayken vefat etmiş.ben ozamanlar ilkokulada gitmedim orta okulada.sonra beni lise ye yazdırdılar.lise 2 ye kadar okuttular ssonra da para sıkıntısı var dı diye okuldan alındım.eve geldiğimde annemin tek olduğunu gördüm .babam nerde diye sordum.ama ben daha lise okurken babam annemi aldatmış.sonra 2 sene okuuduğum bilgiyle üniversiteye girdim ve şimdi bilgisayar mühen disliğinde çalışıyorum.hayatımın hepsini size anlattım.ve bu site işine neden girdim biliyormusunuz?maaşım az diye siteden para kazanıp annele kenimigeçindiriyorum!!!YETER Mİ?İstediğiniz zaman fotomu da göndere bilirim ve face mide verebilirim profil resimlerime bakarsınız o zaman hangi cinsiyet olduğumu kafanıza derinden sokarsınız!burayı yanlış anlamayın lütfen eğer bu parçada kırıcı bir laf söylediysem beni affedin...

Kardeşim Yeme Bizi :D Öm At Bakim Bana yipee İnanmam icin XD msn ye gel :D
http://www.forumsevinc.boardlog.com
gloves

uyari yok

MesajKonu: Geri: 29 yaşında BAYANIM üye arıyorum chatbox da konuşmak içinn   29 yaşında BAYANIM üye arıyorum chatbox da konuşmak  içinn EmptySalı Eyl. 14, 2010 7:00 pm

ver msn ni
gloves

uyari yok

MesajKonu: Geri: 29 yaşında BAYANIM üye arıyorum chatbox da konuşmak içinn   29 yaşında BAYANIM üye arıyorum chatbox da konuşmak  içinn EmptySalı Eyl. 14, 2010 7:01 pm

görüşelim açıkça
trouble
**
trouble

uyari yok

MesajKonu: Geri: 29 yaşında BAYANIM üye arıyorum chatbox da konuşmak içinn   29 yaşında BAYANIM üye arıyorum chatbox da konuşmak  içinn EmptySalı Eyl. 14, 2010 7:01 pm

Arkadaşlık sitesi mi bura napıyonuz siz
gloves

uyari yok

hadi cevap bekliom kardeşim
ForumSevinc
*
ForumSevinc

uyari yok

MesajKonu: Geri: 29 yaşında BAYANIM üye arıyorum chatbox da konuşmak içinn   29 yaşında BAYANIM üye arıyorum chatbox da konuşmak  içinn EmptySalı Eyl. 14, 2010 7:02 pm

öm attım al :D
http://www.forumsevinc.boardlog.com
gloves

uyari yok

MesajKonu: Geri: 29 yaşında BAYANIM üye arıyorum chatbox da konuşmak içinn   29 yaşında BAYANIM üye arıyorum chatbox da konuşmak  içinn EmptySalı Eyl. 14, 2010 7:03 pm

sen zaten trouble bi siteye üye olmadı zahmet buldun sonrada dilin papuç gibi uzadı hiç susmuon bıdı bıdı bıddı
trouble
**
trouble

uyari yok

MesajKonu: Geri: 29 yaşında BAYANIM üye arıyorum chatbox da konuşmak içinn   29 yaşında BAYANIM üye arıyorum chatbox da konuşmak  içinn EmptySalı Eyl. 14, 2010 7:04 pm

2 cevap attım be :D ne bıdı bıdı kendine bak iki dk da özgeçmiş yzdn
Gamze
Yetkinyönetmen
Yetkinyönetmen
Gamze

uyari yok

MesajKonu: Geri: 29 yaşında BAYANIM üye arıyorum chatbox da konuşmak içinn   29 yaşında BAYANIM üye arıyorum chatbox da konuşmak  içinn EmptySalı Eyl. 14, 2010 7:04 pm

Merhaba,
Lütfen formu kurallara uygun doldurarak site reklamınızı yapın.Ayrıca telefon numarası vb. bilgileri vermeyin.
Sizin yaptığınız,hiç doğru değil.
-->Çöp
http://destek.yetkin-forum.com

29 yaşında BAYANIM üye arıyorum chatbox da konuşmak içinn
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sonic Home Party™ 2 Yaşında
» www.sronline.ace.st Bekleriz Silkroad Online icinn :)
» 5 Mod Arıyorum
» ChatBox Bile Eklendi
» Moderatör Arıyorum.