YetkinReklam
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıAramaLatest imagesYetkinforum sitesiKayıt OlGiriş yap

Hadise Açıkgöz Fan Forum | www.hadisefanclub.forum.st

3 posters

Forumu begeniyorsaniz oy verin lütfen.
Beğendim
Hadise Açıkgöz Fan Forum | www.hadisefanclub.forum.st Vote_lcap100%Hadise Açıkgöz Fan Forum | www.hadisefanclub.forum.st Vote_rcap
 100% [ 1 ]
Beğenmedim
Hadise Açıkgöz Fan Forum | www.hadisefanclub.forum.st Vote_lcap0%Hadise Açıkgöz Fan Forum | www.hadisefanclub.forum.st Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 1

Anket kapatıldı

YazarMesaj
Rockanday
Benimle iyi olun, yeni üyeyim
Rockanday

uyari yok

Hadise Açıkgöz Fan Forum | www.hadisefanclub.forum.st Empty
MesajKonu: Hadise Açıkgöz Fan Forum | www.hadisefanclub.forum.st   Hadise Açıkgöz Fan Forum | www.hadisefanclub.forum.st EmptyC.tesi Eyl. 04, 2010 10:12 am

Forumumuzda 776 üyemiz var.
Toplam 5240 mesajımız var.

Site linki: http://hadisefanclub.forum.st

Hadise fanları olarak bizi buluşturan bu forumda Hadise’nin video klipleri, şarkı sözleri, haberleri, resimlerini paylaşıyoruz. Siz üyelerimizle birlikte çeşitli konular açıp yorum bırakarak eğlenceli vakit geçiriyoruz. Sitemizin aktif olması için konulara daha çok mesaj bırakabilirsiniz. Hadise’yi hepimiz seviyoruz ve takip ediyoruz. Ortak yönümüz bizi birbirimize bağlıyor. :)

Eğer sitemiz hoşunuza gittiyse lütfen yukarıdaki oylamaya Beğendim olarak katılın.

Saygılar..
MrSeto
Yetkinreklamcı
Yetkinreklamcı
MrSeto

uyari yok

MesajKonu: Geri: Hadise Açıkgöz Fan Forum | www.hadisefanclub.forum.st   Hadise Açıkgöz Fan Forum | www.hadisefanclub.forum.st EmptyC.tesi Eyl. 04, 2010 10:23 am

Merhaba,Ankete sadece bir seçenek eklemeniz gerekiyor;Beğendim Beğenmedim değil sadece bir seçenek.Ör:Beğendim Beğendim.Sepet.
-Anket süresi 20 gün olmalıdır. Lütfen Sepet.
http://oyunmagazin.forum.st
Rockanday
Benimle iyi olun, yeni üyeyim
Rockanday

uyari yok

MesajKonu: Geri: Hadise Açıkgöz Fan Forum | www.hadisefanclub.forum.st   Hadise Açıkgöz Fan Forum | www.hadisefanclub.forum.st EmptyC.tesi Eyl. 04, 2010 10:32 am

Anket seçeneğinin diğerinin de Beğendim olacağını gözden kaçırmış olabilirim. Anket süresini 20 gün yaptım zaten. Ayrıca herhangi bir rütbeye sahip değilsin, bunu bir yetkili bildirebilirdi bana..

Ayrıca konunun sepete taşınması için abartılacak birşey yok. Beğenmedim seçeneğini Beğendim olarak kabul görebiliriz.
EmsaLsiZ
« YetkinForum Staff »
EmsaLsiZ

uyari yok

MesajKonu: Geri: Hadise Açıkgöz Fan Forum | www.hadisefanclub.forum.st   Hadise Açıkgöz Fan Forum | www.hadisefanclub.forum.st EmptyC.tesi Eyl. 04, 2010 12:34 pm

Ankette sadece bir seçenek olabilir Çöp!

Hadise Açıkgöz Fan Forum | www.hadisefanclub.forum.st
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hadise Açıkgöz Fan Forum | www.hadisefanclub.forum.st
» Hadise Açıkgöz Fan Forum | www.hadisefanclub.forum.st
»  Yeni Forum..! www.turkbilgi.forum.st hakkında düşünceleriniz
» WRESTLING-TIME Forum & Role Playing Game Forum
» WRESTLING-TIME Forum & Role Playing Game Forum