YetkinReklam
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıAramaLatest imagesYetkinforum sitesiKayıt OlGiriş yap

Kurallar

YazarMesaj
Paradiz
Yetkinyönetmen
Yetkinyönetmen
Paradiz

uyari yok

Kurallar Empty
MesajKonu: Kurallar   Kurallar EmptyPaz Ağus. 22, 2010 4:35 am

Kurallar

Merhaba,

Arkadaşlar öncelikle forumda arama yapmadan konu açmayalım.

Ancak sizin de yapmanızı istediğimiz bazı şeyler var. Bunların başında da sürekli aynı cevaplar verilen konuların tekrar açılması başı çekiyor. Lütfen mesaj yazmadan evvel forum içerisinde arama yapalım.

Uyarılar >>

• Konu içerisinde site linki vermek
  • Herhangi bir site verip o siteye özel olan içeriklerin paylaşılmasını istemek
  • Konu içinde her ne sebepten olursa olsun küfür ve hakaret etmek ya da msn adresi vermek
  • Üzerinden 1 ay geçmiş konulara sırf mesaj sayım artsın diyerek yorumlar yazıp üst sıralara taşımak
  • Bu bölümde yardim istemek
  • Anket yapmak
  • "Tesekkür ederim, paylasim icin sagol" vb. Gibi mesajlar yazmak
  • Gereksiz mesajlar göndermek
  • Sadece bir resim/video/link yollamak
  • Flood amacli konu acmak (oyun, vb.)

YASAKTIR.

Yasaklara uymama sonucunda uyarı alırsınız ve bu uyarılar da profilinizde yazar.

3 uyarı alan üye forumdan uzaklaştırılır
    Yapmış olduğunuz hareketlere göre direk uzaklaştırma almanız da mümkündür. ( özelden reklam yapmak - reklam yapmak )

• Herhangi bir konu içerisinde o konu dışında yardım istemeyin böyle yaparsanız yardım isteğiniz diğer üyeler tarafından görülmeyebilir ;)
  • Son olarak da konu kilit çöpe gibi gibi şeyler yazmak yerine de herhangi bir yetkiliye öm ile bildirmeniz daha iyi olur ;)

Ayrica, alinti yaptiginiz zaman, alinti yapilan sitenin adresini yazmayi unutmayin.

Saygılar

https://yetkinreklam.yetkin-forum.com

Kurallar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kurallar
» Kurallar !!!
» Kurallar