YetkinReklam
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıAramaLatest imagesYetkinforum sitesiKayıt OlGiriş yap

Sanal Türk Forum | Sanal Dünyaya Açılan Kapınız ( www.sanal-turk.com )

+32
SlyTrans
fenmat12
Hαчαℓpєяєst
By_WaNDoS
by_gın
hqlo02
YardımİsteyenMutsuzÇocuk
burak93
K@RÎZM@
playthegame7
ρσνєяѕєηѕє
seenewer
FAR CRY
trouble
kadım
İmaginative
Damon Stryker
MseyKa
reklamci18
BrmslKill
MrSeto
BigMan
Knuckles The Echidna™
Iros
woLkan
Theseus
storm™
lordfikret
BlueMan
ReDMaD
Joven
CEDRİC
36 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

Forumu Beğendiniz Mi ?
Beğendim
Sanal Türk Forum | Sanal Dünyaya Açılan Kapınız ( www.sanal-turk.com ) - Sayfa 2 Vote_lcap79%Sanal Türk Forum | Sanal Dünyaya Açılan Kapınız ( www.sanal-turk.com ) - Sayfa 2 Vote_rcap
 79% [ 34 ]
Beğendim
Sanal Türk Forum | Sanal Dünyaya Açılan Kapınız ( www.sanal-turk.com ) - Sayfa 2 Vote_lcap21%Sanal Türk Forum | Sanal Dünyaya Açılan Kapınız ( www.sanal-turk.com ) - Sayfa 2 Vote_rcap
 21% [ 9 ]
Toplam Oylar : 43

Anket kapatıldı

YazarMesaj
BrmslKill
**
BrmslKill

Banli

Sanal Türk Forum | Sanal Dünyaya Açılan Kapınız ( www.sanal-turk.com ) - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Sanal Türk Forum | Sanal Dünyaya Açılan Kapınız ( www.sanal-turk.com )   Sanal Türk Forum | Sanal Dünyaya Açılan Kapınız ( www.sanal-turk.com ) - Sayfa 2 EmptySalı Eyl. 07, 2010 4:57 pm

CEDRİC demiş ki:
BlueMan demiş ki:
berbat

Sağol Teşekkürler Biz Bütün Yorumlara Açıgız.Kötü Olanı Söyleyin Düzeltelim..[ Eger ki kötü bir yeri yoksa bir söz vardır kedi uzanamadıgı cigere mındar dermiş senin ki de o mesele oluyor :) ]

Sonunda Bu Kişin Hakaret Edihi Bir Kisi Onu Şapa Aturtu Tbrkler

Sitelerinizin Hepsi Çok Hoşuma Gitti Özllikle Bu Ama Biraz Daha Karanlık Olmasa Çok Süper Olur Ve Kayıt Olsam Mod Yaparmısnız ?
BrmslKill
**
BrmslKill

Banli

Sanal Türk Forum | Sanal Dünyaya Açılan Kapınız ( www.sanal-turk.com ) - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Sanal Türk Forum | Sanal Dünyaya Açılan Kapınız ( www.sanal-turk.com )   Sanal Türk Forum | Sanal Dünyaya Açılan Kapınız ( www.sanal-turk.com ) - Sayfa 2 EmptySalı Eyl. 07, 2010 5:04 pm

Knuckles The Echidna™ demiş ki:
CEDRİC demiş ki:
CEDRİC demiş ki:
İçeriği Sağdan Soldan Toplama Olmuş..Tema İyi Değil...Üye Sayısımı Artırmak İçin Açılan Multi Üyelikler İse Fiyasko...
Burda forumu yorumlamıyorsun..
Haha çok komiksin içerik orjinal olmayabilir .Temayı Begenmemen sorun degil üyeler seviyor.Multi üyelik açtıgımız filan da yok kanıtla kanılayamazsan ...... sen anladın orayı..

sizin gibi aciz görmedim...yaa happy Bu Site 1000-2000-3000 Üye Olana Kadar Hep Multi Üyelik AÇıldı...Ondan Sonra Millet Mertak Etti Ve Üye Oldu :D

Sizin Bir Sözünüz Vardı Bir Daha Yetkinforumun Bulunduğu Ortamlarda Olmayacaktınız...Ne İş Gene Kapısındasındasınız...Madem O Kadar Üyen Gerçek Üye Neden Hala Üye Peşindesiniz... ;D

Arkadaşım senin şurun yerinde mi? merak ediyorum benimle ne alıp veremedigim var hayret ediyorum :)

O dediklerini kanıtlayabilir misin ? Kanıtlayamazsan ....... gerisini biliyorsun..

Bizden öyle bir kelime çıkmadı ister istemez forumumuz bu seviste o yüzden biz öyle bir cümle kullanmadık kanıtla benim karşıma kanıtlarla gel kendini rezil etme buralarda

Üye peşinde koşmama gerek yok istatistiklerim ve google rankım iyi yani allahdan daha ne isteyeyim :)

Senin şu dediklerini dışarıdan biri gibi okudum da burada sanki çemezlik veya kıskançlık belirtilerimi ne var öyle birşey gördüm :D

Sana sadece gülüyorum zuaaaa laughing

Sen Kimsin Daha Yeni Yetme bebe..Önce Büyüklerinle Nasıl Konuşacağını Öğren...Bizim Nette Yaptıklarımıza Sen Pahaa Biçemezsin..! Senin Neyini Çekemeyeceğim Söyler Misin ? 35.000 Küsur Üyeli Forumunu Mu ? Güldürme Beni...Benim İçinde Bulunduğum Projeleri Senin Hayal Gücün Bile Yetmez..Beni Tanıyan Tanır Bilen Bilir...Bilmeyende Sorar Öğrenir..Allah'ıma Bin Şükür Kimseye Kendimi Kanıtlama Gibi Bir Derdim Yok..!

Bu Forumda Hiç Bir User Hiç Bir Userden Üstün Değildir !!!

"Yetme bebe" Eğer Ki Bu Forumda Bir Bebe Varsa Sizsiniz...
"Hayal Gücün Bile Yetmez." Belliki Sizin Hayal Gücünüz Çok Yüksek Kendinizi Kral Fln Sanıyorsunuz
Burada Kimse Kimseye Kendini Kanıtlamaz Kanıtlayamaz...

"CEDRİC" Arkandayım...
CEDRİC
CEDRİC

uyari yok

MesajKonu: Geri: Sanal Türk Forum | Sanal Dünyaya Açılan Kapınız ( www.sanal-turk.com )   Sanal Türk Forum | Sanal Dünyaya Açılan Kapınız ( www.sanal-turk.com ) - Sayfa 2 EmptySalı Eyl. 07, 2010 7:29 pm

CEDRİC demiş ki:
CEDRİC demiş ki:
İçeriği Sağdan Soldan Toplama Olmuş..Tema İyi Değil...Üye Sayısımı Artırmak İçin Açılan Multi Üyelikler İse Fiyasko...
Haha çok komiksin içerik orjinal olmayabilir .Temayı Begenmemen sorun degil üyeler seviyor.Multi üyelik açtıgımız filan da yok kanıtla kanılayamazsan ...... sen anladın orayı..

sizin gibi aciz görmedim...yaa happy Bu Site 1000-2000-3000 Üye Olana Kadar Hep Multi Üyelik AÇıldı...Ondan Sonra Millet Mertak Etti Ve Üye Oldu :D

Sizin Bir Sözünüz Vardı Bir Daha Yetkinforumun Bulunduğu Ortamlarda Olmayacaktınız...Ne İş Gene Kapısındasındasınız...Madem O Kadar Üyen Gerçek Üye Neden Hala Üye Peşindesiniz... ;D

Arkadaşım senin şurun yerinde mi? merak ediyorum benimle ne alıp veremedigim var hayret ediyorum :)

O dediklerini kanıtlayabilir misin ? Kanıtlayamazsan ....... gerisini biliyorsun..

Bizden öyle bir kelime çıkmadı ister istemez forumumuz bu seviste o yüzden biz öyle bir cümle kullanmadık kanıtla benim karşıma kanıtlarla gel kendini rezil etme buralarda

Üye peşinde koşmama gerek yok istatistiklerim ve google rankım iyi yani allahdan daha ne isteyeyim :)

Senin şu dediklerini dışarıdan biri gibi okudum da burada sanki çemezlik veya kıskançlık belirtilerimi ne var öyle birşey gördüm :D

Sen Kimsin Daha Yeni Yetme Bebe..Önce Büyüklerinle Nasıl Konuşacağını Öğren...Bizim Nette Yaptıklarımıza Sen Pahaa Biçemezsin..! Senin Neyini Çekemeyeceğim Söyler Misin ? 35.000 Küsur Üyeli Forumunu Mu ? Güldürme Beni...Benim İçinde Bulunduğum Projeleri Senin Hayal Gücün Bile Yetmez..Beni Tanıyan Tanır Bilen Bilir...Bilmeyende Sorar Öğrenir..Allah'ıma Bin Şükür Kimseye Kendimi Kanıtlama Gibi Bir Derdim Yok..!

Süpersin yaa evde ailecek seni dediklerini okuyup gülüyoruz allahta seni güldürsün.

Bebe diyor yaa allahını seversen bu konuşmalar kaç yaş altı 0-5 yaş daha ne diyeyim.

Büyük mü güldürme yıl olarak büyük olabilirsin ama IQ olarak hiç sanmıyorum yazdıkların ve bundan snra yazcıklarını tahmin edebiliyorum..

Birşeyini görmedim kii haylaztürkü diyorsan tam bir fiyasko önceki kapatılanda tam bir fiyaskoydu..

Sen hayal aleminde beni aramaya devam et. Biz senin projelerini hayata geçirdik :)

Seni sormak gibi bir niyetimde yok :) Seninle işim olmaz konuma bir daha yazmazsan sevinirim umarım bu söyledigimi idrak edebilmişsindir...
http://www.cakiltaslari.fanforum.biz
CEDRİC
CEDRİC

uyari yok

MesajKonu: Geri: Sanal Türk Forum | Sanal Dünyaya Açılan Kapınız ( www.sanal-turk.com )   Sanal Türk Forum | Sanal Dünyaya Açılan Kapınız ( www.sanal-turk.com ) - Sayfa 2 EmptySalı Eyl. 07, 2010 7:31 pm

BrmslKill demiş ki:
CEDRİC demiş ki:
BlueMan demiş ki:
berbat

Sağol Teşekkürler Biz Bütün Yorumlara Açıgız.Kötü Olanı Söyleyin Düzeltelim..[ Eger ki kötü bir yeri yoksa bir söz vardır kedi uzanamadıgı cigere mındar dermiş senin ki de o mesele oluyor :) ]

Sonunda Bu Kişin Hakaret Edihi Bir Kisi Onu Şapa Aturtu Tbrkler

Sitelerinizin Hepsi Çok Hoşuma Gitti Özllikle Bu Ama Biraz Daha Karanlık Olmasa Çok Süper Olur Ve Kayıt Olsam Mod Yaparmısnız ?

Gel tabiki kapımız herkese açıktır.Mevlana gibi adamız :)

Alıntı :
Gel, gel, ne olursan ol yine gel,
ister kafir, ister mecusi,
ister puta tapan ol yine gel,
bizim dergahımız, ümitsizlik dergahı değildir,
yüz kere tövbeni bozmuş olsan da yine gel...
CEDRİC
CEDRİC

uyari yok

MesajKonu: Geri: Sanal Türk Forum | Sanal Dünyaya Açılan Kapınız ( www.sanal-turk.com )   Sanal Türk Forum | Sanal Dünyaya Açılan Kapınız ( www.sanal-turk.com ) - Sayfa 2 EmptySalı Eyl. 07, 2010 7:33 pm

BrmslKill demiş ki:
CEDRİC demiş ki:
CEDRİC demiş ki:

Sen Kimsin Daha Yeni Yetme bebe..Önce Büyüklerinle Nasıl Konuşacağını Öğren...Bizim Nette Yaptıklarımıza Sen Pahaa Biçemezsin..! Senin Neyini Çekemeyeceğim Söyler Misin ? 35.000 Küsur Üyeli Forumunu Mu ? Güldürme Beni...Benim İçinde Bulunduğum Projeleri Senin Hayal Gücün Bile Yetmez..Beni Tanıyan Tanır Bilen Bilir...Bilmeyende Sorar Öğrenir..Allah'ıma Bin Şükür Kimseye Kendimi Kanıtlama Gibi Bir Derdim Yok..!

Bu Forumda Hiç Bir User Hiç Bir Userden Üstün Değildir !!!

"Yetme bebe" Eğer Ki Bu Forumda Bir Bebe Varsa Sizsiniz...
"Hayal Gücün Bile Yetmez." Belliki Sizin Hayal Gücünüz Çok Yüksek Kendinizi Kral Fln Sanıyorsunuz
Burada Kimse Kimseye Kendini Kanıtlamaz Kanıtlayamaz...

"CEDRİC" Arkandayım...

Sağol dostum söylediklerin bence dogru adamın hitap şekli hiç uygun degil kiimse kimseden üstün degildir.Herkes eşit ve hürdür..
CEDRİC
CEDRİC

uyari yok

MesajKonu: Geri: Sanal Türk Forum | Sanal Dünyaya Açılan Kapınız ( www.sanal-turk.com )   Sanal Türk Forum | Sanal Dünyaya Açılan Kapınız ( www.sanal-turk.com ) - Sayfa 2 EmptySalı Eyl. 07, 2010 7:45 pm

Rica etsem bir yetkili
(Knuckles The Echidna™) bu kişinin ve benim alıntı olarak yazdıgım bütün mesajları silebilir mi kirlilik yaratıyorda hiç hoş durmadı :(
Knuckles The Echidna™
**
Knuckles The Echidna™

uyari yok

MesajKonu: Geri: Sanal Türk Forum | Sanal Dünyaya Açılan Kapınız ( www.sanal-turk.com )   Sanal Türk Forum | Sanal Dünyaya Açılan Kapınız ( www.sanal-turk.com ) - Sayfa 2 EmptyÇarş. Eyl. 08, 2010 7:13 am

Bak Abisi..Biz Bu Forumları DenemeAmaçlı Kullanıyoruz Bilip Bilmeden Konuşma...Beni Tanımadığınız İçin Böyle Konuşuyorsunuz...Benim Sizi Karalamak Gibi Bir Niyetim Yok Ama Eskiden Söyledikleriniz Hala' Aklımda.Sen Benim Ciddi Ciddi Yetkin Foruma Muhtaç Olduğumu Düşünüyorsan Çok Yanılıyorsun..Yazdıklarını SS Alıp İçinde Bulunduğum Platformlarda Paylaşsam Geyik Bölümünü Bayaa Şenlendirirsiniz ;) Ama Paylaşmam O Bile Size Fazla..Bana Kral Mısın Diyorsun Ya..Siz 35.000 Kişilik Bir Forumla Kral Olduğunuzu Zannediyorsunuz...

Size Son Sözüm" Zulm Başkasına Ait Olanı Sahiplenmektir ve Allah Zulm Edenlerin Yanında DEĞİLDİR..!"

Başka Bir Cevap Atmayacağım...Daha Fazla Kasmaya Gerek Yok.!

mub@rek

http://www.sizofreniksancilar.forum.st/
CEDRİC
CEDRİC

uyari yok

MesajKonu: Geri: Sanal Türk Forum | Sanal Dünyaya Açılan Kapınız ( www.sanal-turk.com )   Sanal Türk Forum | Sanal Dünyaya Açılan Kapınız ( www.sanal-turk.com ) - Sayfa 2 EmptyÇarş. Eyl. 08, 2010 7:20 am

Bak Abisi..Biz Bu Forumları DenemeAmaçlı Kullanıyoruz Bilip Bilmeden Konuşma...Beni Tanımadığınız İçin Böyle Konuşuyorsunuz...Benim Sizi Karalamak Gibi Bir Niyetim Yok Ama Eskiden Söyledikleriniz Hala' Aklımda.Sen Benim Ciddi Ciddi Yetkin Foruma Muhtaç Olduğumu Düşünüyorsan Çok Yanılıyorsun..Yazdıklarını SS Alıp İçinde Bulunduğum Platformlarda Paylaşsam Geyik Bölümünü Bayaa Şenlendirirsiniz ;) Ama Paylaşmam O Bile Size Fazla..Bana Kral Mısın Diyorsun Ya..Siz 35.000 Kişilik Bir Forumla Kral Olduğunuzu Zannediyorsunuz...

Size Son Sözüm" Zulm Başkasına Ait Olanı Sahiplenmektir ve Allah Zulm Edenlerin Yanında DEĞİLDİR..!"

Başka Bir Cevap Atmayacağım...Daha Fazla Kasmaya Gerek Yok.!

mub@rek

Birehh ben senin ne halt ettigini ögrenmek istiyorum filan diye sormadım bana ne yaptıgını neden söylüyorsun..

Karalamak gibi bir niyetin yoksa berbat deyip neresinin kötü oldugunu bile söylemiyorsun bu kadar küçük düşünüyorsun çekemiyorsun okadar..

Orasını hiç düşünmüyorum muhtaç degilsen yolun açık olsun..

Allahını seversen o ss leri yayınlada bir görelim tabii varsa asparagas yazılarınla beni veya bir başkasını inandramazsın varsa yayınla olmadıgına göre sorun yok çünkü ben seninle hiç konuşmadım :D

Biliyormusun sana cevap vererekte ben sana birşey kazandırıyorum belki bu zamana kadar olamadıgın şeyii :)

Şimdi konudan konuya geçiyor söze bak bu konuyla ne alakası var :D 0-5 yaş diyorum anlamıyorsun...
Knuckles The Echidna™
**
Knuckles The Echidna™

uyari yok

MesajKonu: Geri: Sanal Türk Forum | Sanal Dünyaya Açılan Kapınız ( www.sanal-turk.com )   Sanal Türk Forum | Sanal Dünyaya Açılan Kapınız ( www.sanal-turk.com ) - Sayfa 2 EmptyÇarş. Eyl. 08, 2010 7:37 am

Razaman Ayında Ağzımı Bozmayacağım..! Ya Sabır Ya Sabır..!

Aile Terbiyen Ortada Zaten...

Sen Büyüklerinle Nasıl Konuşacağını Öğren Gel MSN'de veya Başka Bir Ortamda Görüşelim Tanışalım.!
http://www.sizofreniksancilar.forum.st/
CEDRİC
CEDRİC

uyari yok

MesajKonu: Geri: Sanal Türk Forum | Sanal Dünyaya Açılan Kapınız ( www.sanal-turk.com )   Sanal Türk Forum | Sanal Dünyaya Açılan Kapınız ( www.sanal-turk.com ) - Sayfa 2 EmptyÇarş. Eyl. 08, 2010 7:48 am

Razaman Ayında Ağzımı Bozmayacağım..! Ya Sabır Ya Sabır..!

Aile Terbiyen Ortada Zaten...

Sen Büyüklerinle Nasıl Konuşacağını Öğren Gel MSN'de veya Başka Bir Ortamda Görüşelim Tanışalım.!

Terbiyemi ben biliyorum sen bilemezsin.
Konuştugum kişinin büyük olup olmadıgından şüpheliyim :(
Seninle mi msn de mi konuşmak mı o imkansız seviyesizlik diz boyu birşeyi anlatmak imkansız birşey söylüyorsun aslı astarı yok kanıtla diyorum oda yok boşver gitsin..
reklamci18
reklamci18

uyari yok

MesajKonu: Geri: Sanal Türk Forum | Sanal Dünyaya Açılan Kapınız ( www.sanal-turk.com )   Sanal Türk Forum | Sanal Dünyaya Açılan Kapınız ( www.sanal-turk.com ) - Sayfa 2 EmptyÇarş. Eyl. 08, 2010 8:50 am

Guzel Site ama gercekten coğu uye 0 mesajda
reklamci18
reklamci18

uyari yok

MesajKonu: Geri: Sanal Türk Forum | Sanal Dünyaya Açılan Kapınız ( www.sanal-turk.com )   Sanal Türk Forum | Sanal Dünyaya Açılan Kapınız ( www.sanal-turk.com ) - Sayfa 2 EmptyÇarş. Eyl. 08, 2010 8:53 am

Cedric Arkandaym..!!!!
MseyKa
**
MseyKa

uyari yok

MesajKonu: Geri: Sanal Türk Forum | Sanal Dünyaya Açılan Kapınız ( www.sanal-turk.com )   Sanal Türk Forum | Sanal Dünyaya Açılan Kapınız ( www.sanal-turk.com ) - Sayfa 2 EmptyÇarş. Eyl. 08, 2010 9:49 am

Site için yasak içerikler mevcut. Önceden de bildirilmişti bu site için. Kaldırır mısınız?

Ayrıca, tartışma hakkında devam eden cevaplar hakkında gerekeni de yapacağım. Bir son verin de konu amacından taşmasın.
Damon Stryker
Benimle iyi olun, yeni üyeyim

uyari yok

MesajKonu: Geri: Sanal Türk Forum | Sanal Dünyaya Açılan Kapınız ( www.sanal-turk.com )   Sanal Türk Forum | Sanal Dünyaya Açılan Kapınız ( www.sanal-turk.com ) - Sayfa 2 EmptyÇarş. Eyl. 08, 2010 1:59 pm

ReDMaD demiş ki:
Beğendim
CEDRİC
CEDRİC

uyari yok

MesajKonu: Geri: Sanal Türk Forum | Sanal Dünyaya Açılan Kapınız ( www.sanal-turk.com )   Sanal Türk Forum | Sanal Dünyaya Açılan Kapınız ( www.sanal-turk.com ) - Sayfa 2 EmptyÇarş. Eyl. 08, 2010 3:49 pm

reklamci18 demiş ki:
Guzel Site ama gercekten coğu uye 0 mesajda

Farkındayım bunun en büyük nedeni aktivasyondan kaynaklanıyor oda bizi aşıyor :(
CEDRİC
CEDRİC

uyari yok

MesajKonu: Geri: Sanal Türk Forum | Sanal Dünyaya Açılan Kapınız ( www.sanal-turk.com )   Sanal Türk Forum | Sanal Dünyaya Açılan Kapınız ( www.sanal-turk.com ) - Sayfa 2 EmptyÇarş. Eyl. 08, 2010 3:50 pm

MseyKa demiş ki:
Site için yasak içerikler mevcut. Önceden de bildirilmişti bu site için. Kaldırır mısınız?

Ayrıca, tartışma hakkında devam eden cevaplar hakkında gerekeni de yapacağım. Bir son verin de konu amacından taşmasın.

Biz forumda bildirilen suistimal olarak bildirilen ve özel mesajla bildirilen bütün konuları ayıklıyoruz güncel kontrol ediyoruz bildirilmiş bütün linkler kaldırılmıştır kaldırılmayanlarda en kısa zamanda temizlenecektir..
CEDRİC
CEDRİC

uyari yok

MesajKonu: Geri: Sanal Türk Forum | Sanal Dünyaya Açılan Kapınız ( www.sanal-turk.com )   Sanal Türk Forum | Sanal Dünyaya Açılan Kapınız ( www.sanal-turk.com ) - Sayfa 2 EmptyÇarş. Eyl. 08, 2010 6:59 pm

Desteklerinizi bekliyoruz...
CEDRİC
CEDRİC

uyari yok

MesajKonu: Geri: Sanal Türk Forum | Sanal Dünyaya Açılan Kapınız ( www.sanal-turk.com )   Sanal Türk Forum | Sanal Dünyaya Açılan Kapınız ( www.sanal-turk.com ) - Sayfa 2 EmptyPerş. Eyl. 09, 2010 7:02 am

CEDRİC demiş ki:
Desteklerinizi bekliyoruz...

Güncel :)
CEDRİC
CEDRİC

uyari yok

MesajKonu: Geri: Sanal Türk Forum | Sanal Dünyaya Açılan Kapınız ( www.sanal-turk.com )   Sanal Türk Forum | Sanal Dünyaya Açılan Kapınız ( www.sanal-turk.com ) - Sayfa 2 EmptyPerş. Eyl. 09, 2010 4:21 pm

Bu kadar mı destek :)
İmaginative
Benimle iyi olun, yeni üyeyim
İmaginative

uyari yok

MesajKonu: Geri: Sanal Türk Forum | Sanal Dünyaya Açılan Kapınız ( www.sanal-turk.com )   Sanal Türk Forum | Sanal Dünyaya Açılan Kapınız ( www.sanal-turk.com ) - Sayfa 2 EmptyPerş. Eyl. 09, 2010 6:02 pm

Site güzel ama sitenin başındaki adminleri sevmiyorum ;)
CEDRİC
CEDRİC

uyari yok

MesajKonu: Geri: Sanal Türk Forum | Sanal Dünyaya Açılan Kapınız ( www.sanal-turk.com )   Sanal Türk Forum | Sanal Dünyaya Açılan Kapınız ( www.sanal-turk.com ) - Sayfa 2 EmptyPerş. Eyl. 09, 2010 7:35 pm

İmaginative demiş ki:
Site güzel ama sitenin başındaki adminleri sevmiyorum ;)

Merak ediyorum acaba adminlerle hiç konuştun mu ne kadar ön yargılı bir yaklaşım seni tanımıyorum bile :( Senin hakkında da aynı fikirleri ben düşünüyorum o zaman :)

Üsstelik amacını aşan konuşmalar bunlar ne kadar saygısızsınız burda adminleri degil forumları degerlendiriyoruz İlk önce bunu ögrenin...
CEDRİC
CEDRİC

uyari yok

MesajKonu: Geri: Sanal Türk Forum | Sanal Dünyaya Açılan Kapınız ( www.sanal-turk.com )   Sanal Türk Forum | Sanal Dünyaya Açılan Kapınız ( www.sanal-turk.com ) - Sayfa 2 EmptyCuma Eyl. 10, 2010 6:46 am

Güncel :)
kadım
**
kadım

uyari yok

MesajKonu: Geri: Sanal Türk Forum | Sanal Dünyaya Açılan Kapınız ( www.sanal-turk.com )   Sanal Türk Forum | Sanal Dünyaya Açılan Kapınız ( www.sanal-turk.com ) - Sayfa 2 EmptyCuma Eyl. 10, 2010 9:43 am

CEDRİC demiş ki:

katılıyorum
ayrıca aktıf olan üye sayısı, normal üye sayısıyla karşılaştırıldığında garıp kaçıyor bıraz
CEDRİC
CEDRİC

uyari yok

MesajKonu: Geri: Sanal Türk Forum | Sanal Dünyaya Açılan Kapınız ( www.sanal-turk.com )   Sanal Türk Forum | Sanal Dünyaya Açılan Kapınız ( www.sanal-turk.com ) - Sayfa 2 EmptyCuma Eyl. 10, 2010 10:23 am

kadım demiş ki:
CEDRİC demiş ki:

katılıyorum
ayrıca aktıf olan üye sayısı, normal üye sayısıyla karşılaştırıldığında garıp kaçıyor bıraz

Sizi benim başıma sayıylamı veriyorlar sen kimsin kardeşim harbiden sizde varya kafayı yiyen benim başıma geliyor yaaa bir gidin işinize sizin gibi 0-5 lerle ugraşıcak vaktim yok :)

Mallık yapıp yazıyorsunuz üyeler ne için geliyor istedikklerini almak için istediklerini aldıkan sonra bir daha ugramıyorlar ben ne yapabilirim sanki yetkinforumun diger siteleri çok aktif saçmalık işte yazdıgınızı göndermeden önce okuyun düşünün tabii o kabiliyetiniz varsa heee cevap yazma luzmunda bulunma kalbini kırarım :)
kadım
**
kadım

uyari yok

MesajKonu: Geri: Sanal Türk Forum | Sanal Dünyaya Açılan Kapınız ( www.sanal-turk.com )   Sanal Türk Forum | Sanal Dünyaya Açılan Kapınız ( www.sanal-turk.com ) - Sayfa 2 EmptyCuma Eyl. 10, 2010 10:34 am

lafının bılde knuş. mal sensın. senın omrün kadar benım forum deneyımım var!

Sanal Türk Forum | Sanal Dünyaya Açılan Kapınız ( www.sanal-turk.com )
2 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
 Similar topics
-
» Forum TuRK.
» Forum Türk
» i Master Turk Forum Pro